MÖBLER / Bord / Slagbord 14188294
nr 1418 8294
Slagbord
1800-tal, med lådor, svartmålat. Bredd: 49 + 2x63, djup: 109 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:36:15
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)